neděle 31. ledna 2010

Děd, Tetín a Karlštejn - 24. EG MiniMatch - 31/01/2010

Děd, Tetín a Karlštejn
24. EG MiniMatch - 31/01/2010


První ze tří destinací nedělního výletu spojeného s MM byla rozhledna kousek od Berouna. Nedávná návštěva rozhledny u Litoměřic nás navnadila tak, že jsme dostali chuť zahrát si z nějaké další. Rozhlednu Děd jsme si vychutnali hned třikrát. Vždy shora, buď na stolek pro turisty, nebo do dolní místnosti věže, či na terasu výstupních schodů.

Cestou jedna jamka na běžkařské trati.Počasí se po dopoledním pochmurnu výrazně zlepšilo a o nějakém chladu nemohla být řeč.
Přesunuli jsme se do nedaleké obce Tetín. Na skalním pahorku, kde stával kdysi hrad nás pozorně sledovali tři diváci. Představili se nám jako Kazi, Teta a Libuše. My na ně, že jsme Kojzi a Balázsová. Rozdali jsme jim podpisy a jeli dál.Při další, nyní již odpolední pouti poberounním, jsme narazili na zajímavou budovu. Kolem samá parkoviště a penziony. Chtěli jsme hrát tam, ale průvody lidí nás vytlačily na blízkou louku. V pozadí našich skvělých výkonů vykukoval Karlštejn (nebo tak nějak) a mi dohrávali poslední údery velmi zábavného mače.Fotky


Filip Šrámek

Česká Asociace Extrémního Golfu