úterý 10. října 2017

Horní Radslavice: 7.-8.10.2017: A+B


Horní Radslavice: 7.-8.10.2017: A+B

Uff, tak jsme to zvládli….
Byl to pro nás, organizátory z TR-EGA, náročný ale krásný víkend, který jsme si díky Vám skvěle užili. Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a že se třeba zase příští rok vrátíte k Vrbkom do Mlejnku 😊

Sobotního turnaje kategorie „A“ se zúčastnilo 27 hráčů a hráček. Všichni jsme se statečně potýkali s nástrahami tratě, někdo stačil ještě sbírat houby, jiný by zase potřeboval podběrák na míčky v rybníku. Úplně nejlíp se s hřištěm vypořádal Mirek Jedlička, kterého následoval Fíla Šrámek a Vráťa Jedlička. Mezi dámami jednoznačně dominovala Lenka Zemanová, druhé místo obsadila Míla Petrová a jako cenné třetí místo získala ve velké konkurenci Helča Konečná. V kategorii seniorů si nejlépe vedl Petr Berný, kterého následoval Pepa Lipovský a Milan Solík. Naši mladí tentokrát příliš zastoupeni nebyli, takže první a jediné místo bral Tomasz Horský – mimochodem čtvrtý celkově.

Nedělního „Béčka“ se zúčastnilo 21 ex-golfistů a cenný double (A+B) získal Míra Jedlička mezi muži. Ale minimálně stejně cenný je určitě úspěch domácího borce Milana Pekárka. Hurááá! Třetí místo místo po dramatickém rozstřelu nakonec uhájil Vráťa Jedlička, a to před Milanem Solíkem a Martinem Konečným. Kategorii žen ovládla Lenka Zemanová, protože o 4 body přestřílela druhou Danku Solíkovou a třetí Mílu Petrovou. V seniorech stanul nejvýše na bedně Milan Solík, kterého následoval Pepa Lipovský. V juniorech si první místa rozdělili kluci Horští (Tomasz – 1., Vašík – 2.) a třetí skončil Vojta Pekárek – všechna čest, že to ve svém ještě vlastně nesoutěžním věku celé prošel.

Jediná věc, která se nám nepovedla (tedy doufám, že jediná), je vyhodnocení týmů. Přiznám se, ž nikdo z nás netuší, jak se to vlastně vyhodnocuje, ale Jičíňáci se radovali o 106, takže asi vyhráli – ale je to bez záruky.

Velké díky patří všem, kteří se na organizaci turnaje svým dílem podíleli, hlavně paní a panu domácímu, že nám poskytli tohle báječné místo a umožnili nám tím uspořádání tohoto turnaje. Děkujeme Vám, hráčům extraligy extrémního golfu, že jste přijeli a že jsme si společně mohli zahrát. Bylo to moc fajn.

Za celé TR-EGO: Aleš

PS: Ti, kteří fotili, prosím dejte své fotografie k dispozici, ať mohou použity na stránkách CAEG. Díky.