V neděli 6.5.2018 se odehrál již třetí match letošní sezóny, který uzavřel úžasný víkend
v Hoře Svaté Kateřiny. Jestli někdo myslel ,že to bude extrém, tak se šeredně spletl.
Nebyl to extrém, byl to Brutus !!

Kamenné valy,  strže, rokle , popadané stromy, kopečky , ale
především strmý terén prověřil  čtyřiadvacítku věrných extrémních golfistů z jejich dovedností.
Na této lokalitě se odehrál  17.května 2.turnaj NEF  Tour 2008 ,kde zvítězil Filip Šrámek před
Romanem Hodkem. Po dlouhých deseti letech  se liga opět  vrátila pod rozhlednu v HsK a vítěz?
Po vyrovnaném finále opět vyhrál  Filip Šrámek před R. Hodkem a R. Horským. Dá se říci : „Přišel,viděl a zvítězil!“ Nebýt zaváhání Honzy Stehlíka na poslední jamce finále, stupně vítězů by ovládli golfisté z klubu AKCE WC !!!  I přesto klub AKCE WC zvítězil v klubové soutěži.  Jsou to zkrátka borci!!!!
Děkujeme ZŠ HsK za ubytování a výbornou stravu.  A samozřejmě chválíme pořadatele.