neděle 15. září 2019

Horní Radslavice A+B, 7.-8.9.2019
Letošní turnaj byl ve znamení neuvěřitelného štěstí na počasí, protože navzdory tragické předpovědi jako zázrakem přestalo v sobotu ráno pršet a celý turnaj jsme v pohodě odehráli. V sobotu se turnaje zúčastnilo celkem 38 hráčů a hráček, kteří svedli lítý boj o co nejnižší skóre na 12 zdánlivě zcela nevinných jamkách. Z finále jako vítěz vyšel Honza Václavek, před Romanem Horským a Mirkem Jedličkou. Mezi ženami dominovala za nepřítomnosti Lenky Zemanové Míla Petrová. Na druhém místě zaznamenala historický úspěch domácí Jindřiška Pekárková, třetí místo obsadila Hanka Cvejnová. Mezi juniory byl suverénně nejlepší Tomasz Horský, na druhém místě stanul Daniel Ersepka a třetí skončil Vašík Horský. Seniorskou kategorii ovládl Petr Čeřen, před Vráťou Jedličkou a Jirkou Walterem. Večer se nesl ve znamení velké pohody, dalešického piva, grilovaného masa i kaprů a nadšeného hovoru všech zúčastněných.
Druhý den jsme postavili sice jen 10 jamek, ale obtížností si se včerejším Áčkem moc nezadaly. Účast byla o něco slabší, ale i tak jsme měli krásných 30 hráčů včetně třech úplných nováčků, kteří sice nepokořili hranici 70 ran, ale bojovali čestně a s chutí. Mezi muži se po dokonale zahraném finále vyhoupl na první stupínek Roman Hodek, druhé místo bral Martin Konečný a o třetí místo se strhla bitva mezi 4 borci, ze které vyšel nejlépe Mirek Jedlička. Velkou radost nám udělala kategorie žen, kde jsme měli 3 ženy na bedně. Vítězkou byla bezkonkurenční Danka Solíková, na druhém místě stanula Míla Petrová a o třetí místo se rozdělily Jindřiška Pekárková a Veronika Tajbrová. V kategorii seniorů zvítězil Vráťa Jedlička před Milanem Solíkem a Lubošem Pouchou.
Všem účastníkům děkujeme, že vážili dlouhou cestu a přijeli si zahrát k nám do Horních Radslavic do Mlejnka. Bylo to skvělé a my jsme si to moc užili. Věříme, že i příští rok se sejdeme v tak hojném počtu. Za TR-EGO Veronika, Jindřiška, Milan a Aleš